Cool System to zespół doświadczonych fachowców z najwyższymi kwalifikacjami zawodowymi oraz niezbędnymi certyfikatami oraz uprawnieniami. W ramach swojej oferty proponujemy kompleksowe doradztwo z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego klienta. W zakres naszych działań wchodzi również dobór odpowiednich systemów – współpracujemy z najlepszymi dystrybutorami na terenie całego kraju. Zajmujemy się również montażem wybranego systemu wedle stworzonego projektu, od tego podstawowego do najbardziej skomplikowanych. W zakres naszych usług wchodzą wszystkie działania zmierzające do komfortowego korzystania z systemów, takich jak rekuperacja, wentylacja czy klimatyzacja. Poznań, ale też inne miasta na terenie Polski zyskał dzięki temu profesjonalny podmiot, który zapewnia kompleksową obsługę klienta.

Co ważne, każdy nasz klient może liczyć również na fachową opiekę wybranych i zamontowanych systemów rekuperacyjnym, wentylacyjnych czy klimatyzacyjnych. Oferujemy także pełne serwisowanie urządzeń w zakresie ich ochrony czy ewentualnej naprawy poszczególnych komponentów.

Cool System zatrudnia najlepszych serwisantów, którzy do realizowanych obowiązków zawodowych podchodzą z pasją, pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Nasza kadra nie tylko posiada niezbędne kwalifikacje, certyfikaty i uprawnienia, ale stale dokształca się i rozwija, by móc oferować klientom jak najlepsze rozwiązania.

Serwis już po wykonaniu systemów klimatyzacji, wentylacji czy rekuperacji jest niezbędny, by inwestor mógł liczyć na pełen komfort funkcjonowania w danym pomieszczeniu i natychmiastową reakcję w razie usterki. Cool System oferując kompleksowe usługi, sprawia, że współpraca z klientem przebiega na najwyższym poziomie, z uwzględnieniem jego indywidualnych potrzeb.

Zachęcamy do kontaktu wszystkich, którzy chcą korzystać z najlepszych systemów chłodzących czy wentylacyjnych i liczą na profesjonalizm w ramach obsługi klienta nie tylko na poziomie doradztwa czy montażu, ale właśnie serwisowania.

Cool System Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Elektronowa 2
03-219 Warszawa

NIP: 5242870807